Çözüm Ortaklığı

Müşterilerinizin finans ve nakit akış konularındaki sorunlarını çözmek, karlılıklarını artırmak isteğindeyiz. Bunu gerçekleştirebilmek için verdiği hizmet kalitesine önem veren, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, dürüst ve güvenilir çözüm ortaklarına ihtiyacımız var. Uzun soluklu ticari başarının güçlü ve güvenilir çözüm ortaklarından geçtiğinin bilincindeyiz. Eğer müşterilerinizin maliyetlerini düşürecek ve hayatlarını kolaylaştıracak çözüm arayışında iseniz Çözüm Ortaklığı programımız tam size göre.Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti doğru analiz, açık iletişim, güçlü ürün ve kaliteli bir destek hizmetinden geçer. Yetkin ve bilgili ekibimiz, destek hizmeti konusunda tecrübemiz güçlü ürünümüz ile birleştiği zaman uzun soluklu müşteri memnuniyetini sağlayacaktır.

Konu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Eğitim ve Danışmanlık

Ürünlerimizin kullanım konularında pratik ve faydalı eğitimler daha verimli sistem ve organizasyonlar için ek hizmet olarak ayrıca sağlanmaktadır. Ücretli eğitim ve danışmanlık hizmetlerini çözüm ortaklarımız için sunmaktayız. Belirli bir yetkinliğe sahip olan çözüm ortaklarımız talep ettikleri takdirde çözüm ortaklarımız tarafından verilebilir bu sayede katma değeri yüksek gelir elde edebilirler.

Konu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Kurulum

Satılık ve şirkete özel yazılmış yazılımlarımızın şirket bünyesinde veya bize ait olmayan sunucular üzerinde kurulması için gerekli olan kurulum hizmeti ücretlendirilmektedir. Sunucu yönetimi konusunda yetkin olan çözüm ortaklarımız bu kurulum ve sunucu yönetim hizmeti konusunda çözüm ortaklığı talebinde bulunabilirler.

Konu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Entegrasyon

Satılık ve şirkete özel yazılmış yazılımlarımızın geliştirme süreci içerisinde ihtiyaçların belirlenmesi, revizyonların geliştirilmesi, dokümantasyonlarının hazırlanması, şirket içi entegrasyon hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Belirli bir yetkinliğin üzerindeki çözüm ortaklarımız tecrübeli ekibimizin gözetiminde ve koordinasyonunda kendi müşterileri için bu hizmete talip olabilirler.

Konu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Cömert Gelir Paylaşımı

Ticari başarının bireylerle değil ekiplerle sağlandığının bilincindeyiz. Kısa vadede kısa ömürlü gelir elde etmek hiçbir zaman şirketimizin felsefesi olmamıştır. Bu sebeple çözüm ortaklarımızın satış ve destek gelir paylarını yüksek tutarak uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz dürüst ve güvenilir çözüm ortaklarımızın sayısını artırmayı hedeflemekteyiz.

Konu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Mühendislik Desteği

Yazılım geliştirme faaliyetlerine ek olarak veri yönetimi, hesaplama, analiz, raporlama konularında mühendislik hizmeti de sağlamaktayız. Her sorunun yazılımla çözülmesi gerekmediğinin bilincindeyiz. Bu sebeple şirketlere yazılım hizmetlerimizden bağımsız olarak veri tabanı, excel, macro konu başlıklarında da hizmet vermekteyiz. Mevcut çözüm ortaklarımız veya çözüm ortağı adaylarımız müşterilerinin sorun ve ihtiyaçlarına vâkıf oldukları vakit birlikte çalışarak bu sorunların çözülmesi sağlanabilir.

Konu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

ERP (KKP) ve Diğer Yazılımlar

Alternatif olarak şirketlerin her konu başlığını ayrı ayrı ele alması, etap etap ve zamana yayarak yapılarına entegre etmeleri gerektiği inancındayız. Bir konu başlığını çözdükten sonra diğer konu başlıklarını çözmeyi hedefleyerek uzun soluklu bir hizmet verilmesi gerekir. Çözüm ortaklarımız müşterilerine YoneTeam e-hafta Finans Yazılımını sağladıktan sonra satın alma, saha yönetimi, üretim takibi, şantiye yönetimi, teklif hazırlama, CRM ve diğer ERP konu başlıklarında çözüm üretebilir, katma değeri yüksek ürün ve hizmetleri portföylerine ekleyebilirler.

Konu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.


"Yükleme derdi olmadan, kolaylıkla kullanabileceğiniz bir finans programı !"
Hemen Başlamak İçin Bize Ulaşın!