Nakit Akışı Takibi Yazılımı

Şirketlerin muhasebe işlemleri ile nakit akışları arasındaki farklılıklar şirketlerin kar- zarar durumundan bağımsız olarak gerçekleşmektedir. Bu farklılığın çözümü için devlet nezninde çalışmalar yürütülmekte, ancak vergi mevzuatının belirli bir düzeyde uzmanlık gerektirmesi sebebi ile birim ve şirket yöneticileri için gündelik hayatta kullanılan terminolojilerden farklı bir yapıda seyretmektedir.

Bu sebep ile şirketler muhasebe sisteminden bağımsız önmuhasebe mekanizması kullanmakta, bu önmuhasebe için ayrı çözümler arayışında bulunmaktadırlar.

Şirket yöneticileri tüm birimlerin nakit akışlarını tahsilat ve harcamalarını ayrı ayrı takip etmekte zorlandıkları için şirket yönetimi için gerekli kararları verme zorluğu yaşamaktadırlar.

Şirketlerin nakit akışlarını, ödeme ve tahsilat taahütlerini, tekrarlayan gelir ve giderlerini zamana bağlı olarak takvim görüntüsünde yönetebilmeyi sağlayan yone-team e-hafta nakit akış yönetim sistemi, şirketin tüm nakit işlemlerini günlük olarak takip edilebilmesine imkan sağlamaktadır.

Eksi bakiyeye düşülen günlerde kullanılacak kredi miktarına kadar hesaplamaya izin veren e-hafta şirketin kısa vadede geçeceği dar boğazları önceden görmesini sağlamaktadır.
Konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın. >>Sonraki Başlık>>
"Yükleme derdi olmadan, kolaylıkla kullanabileceğiniz bir finans programı !"
Hemen Başlamak İçin Bize Ulaşın!