Bütçe Öngörüsü

yoneteam bütçe programı çoklu kullanıcı gruplarının farklı yetkilerinin olması, farklı erişim kaynaklarına ulaşması ve bu sayede kullanımı kolaylaştırıp kurumsal değişimin esasları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çok sayıda kullanıcı aynı anda aynı bütçe üzerinde çalışabilmektedir. Bu sayede firma yetkilisinin diğer çalışanlarla işbirliği yaparak bütçenin hazırlanması ve yönetilmesini sağlar ki bu da bütçe programının asıl amacı olan firmaların fırsatlara hazırlıklı, tıkanmalara ise güçlü durmasını sağlar.

Bütçe Yazılımı dahilinde hazırlanmış modüllerden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz;

Bütçe Yönetim Modülü

yoneteam bütçe hazırlama programı çoklu kullanıcı gruplarının farklı yetkilerinin olması, farklı erişim kaynaklarına ulaşması ve bu sayede kullanımı kolaylaştırıp kurumsal değişimin esasları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Aynı anda çok sayıda kullanıcı aynı bütçe üzerinde çalışabilmektedir. Bu sayede firma yetkilisinin diğer çalışanlarla koordine olarak bütçenin hazırlanması ve yönetilmesini sağlar ki bu da bütçe programının asıl amacı olan firmaların fırsatlara hazırlıklı, tıkanmalara ise güçlü durmasını sağlar.

Bütçe Hazırlama Modülü

yoneteam bütçe planlama programının kullanıcıya getirdiği en kullanışlı özelliklerinden biri ve tercih edilme sebebi olan özelliği Stratejik Bütçe Planlama seçeneğidir. Bu özellik ona farklı senaryolar dahilinde farklı bütçe planlamaları sunması ve bunu yaparken daha önce yapılmış olan bütçe raporlarının gösterilmesine olanak sağlamasıdır. Bunun yanında yoneteam ile en stratejik ve en mantıklı yolu bulup karlılık oranınızı artırabilir, oluşabilecek tıkanmalardan ise önceden haberdar olabilirsiniz

Bütçe Raporlama Modülü

yoneteam bütçe programı çoklu kullanıcı gruplarının farklı yetkilerinin olması, farklı erişim kaynaklarına ulaşması ve bu sayede kullanımı kolaylaştırıp kurumsal değişimin esasları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu sayede şirket içerisindeki farklı yetkiye sahip farklı kullanıcılar görev yetkileri dahilinde kendilerine özel raporlamalar alabilir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın. >>Sonraki Başlık>>
"Yükleme derdi olmadan, kolaylıkla kullanabileceğiniz bir finans programı !"
Hemen Başlamak İçin Bize Ulaşın!