Biz Kimiz?

yoneteam, Emit Bilişim ve İletişim Teknolojileri Sanayi Tic. Ltd Şti tarafından geliştirilen web tabanlı yönetim ve raporlama yazılımlarının ortak tescilli markasının adıdır.

Tüm yoneteam ürünleri tarafımızca geliştirilmekte olup Türkçe arayüzleri, güçlü veri tabanı altyapıları, şekillenebilir esnek mimarisi, diğer sistemlerle haberleşebilme yetenekleri ile şirketlerin verimliliklerini artırmayı hedefler. Farklı farklı ürün gruplarından farklı ARGE projelerinden doğan ürünlerin çoğu yoneteam markası ile sunulmaktadır. Hacettepe Tekno-Kent’te geliştirmekte olduğumuz İnşaat ve yan sanayi firmalarını hedefleyen DIOS projesi (DIGITA İnşaat Otomasyon Sistemi), proje yönetim sistemleri de YoneTeam markası adı altında kiralama ve satışa sunulmaktadır.

Ürün geliştirme stratejimiz sektörel bazda veya tüm şirketleri hedefleyecek yazılımları ortak ihtiyaçlar çerçevesinde kiralık olarak sunarak tedarik kolaylığı sağlamaktır. Kiralık olarak sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerimiz istenildiği takdirde şirkete özel geliştirilmek üzere satışa hazırdır. Orta vadeli şirket stratejimiz kiralık olan tüm yazılımlarımızı etap etap Cloud (Bulut Bilişim) mimarisi üzerine taşıyarak hem tedarik maliyetlerini hem de satış fiyatlarını düşürecek tam otomatik SaaS modelinde sunmaktır.

"Yükleme derdi olmadan, kolaylıkla kullanabileceğiniz bir finans programı !"
Hemen Başlamak İçin Bize Ulaşın!