Tahsilat Takip

Fatura modülüne ek olarak geliştirdiğimiz tahsilat takip sistemi, kesilen faturalar doğrultusunda oluşan bakiye borçlarının anlık olarak tutulabilmesini hedeflemektedir. Müşteriden alınan tahsilatlar, karşılıklı faturalaşma, ödeme takibi vb. konu başlıkları takip edilerek müşterinin gün sonunda kalan bakiye borcu tutulmaktadır. e-posta, sms ve faks entegrasyonu sayesinde müşterilerin haftalık veya aylık zaman dilimlerinde farklı mecralardan borç durumları hakkında bilgilendirilmesi sağlanır.

Müşterinin borcunun detayları, kullanıcı adı ve şifresi ile girdiği kendine özel ekranda sunularak, itiraz ve mutabakat sürecinde yaşanan vakit kayıpları da engellenmektedir.

Ayrıca müşteriler bakiye borçlarına yönelik, ödeme taahhütünde bulunabilirler. ödeme taahhütleri de ayrıca günü geldiği veya yaklaştığı zaman e-posta, faks ve sms yolu ile bilgilendirilebilirler.

Ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan Tahsilat gecikmeleri, Tahsilat Takip Sistemi veya diğer adı ile Tahsilat Takip Yazılımı sayesinde azaltılabilir.
Konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın. >>Sonraki Başlık>>
"Yükleme derdi olmadan, kolaylıkla kullanabileceğiniz bir finans programı !"
Hemen Başlamak İçin Bize Ulaşın!