Uzun süredir aradığınız yazılım burada

Biz yıllardır muhasebe algısından farklı, kullanımı kolay bir sistem arayışında idik. Gördük ki bütün müşterilerimiz, dostlarımız da aynı konudan muzdaripler.

Muhasebe programları sahip oldukları detaylar gereği güçlü bir muhasebe bilgisi olmadan kullanılamıyor. Şirketler de mecburen bütün ihtiyaçlarını ofis programları kullanarak kendilerine özgü yapılar kurmak zorunda kalıyor. Her şirket yüzlerce dosya içerisinde sürekli verileri bir yerden bir yere kopyalatarak özetler, raporlar hazırlamak zorunda kalıyor.

İyi bir veri ve süreç yapısı kurmuş olan şirketlerin yöneticileri etraftan gelen birçok dosyadaki verileri alıp kendi özet ve raporlarını, bütçe öngörülerini hazırlamak için saatler kaybediyor. Her yeni veri geldiği zaman ya da bir tarih değiştiği zaman hatta hepsinden kötüsü de bir hesap hatası yapıldığı zaman bütçedir, plandır, programdır hepsi birbirine giriyor.

Büyük küçük tüm şirketlerin ortak sorunu olduğunu gözlemledikten sonra bütün bu ihtiyaçları tek noktada çözebilecek ortak bir yazılım geliştirmeye karar verdik. 6 yıllık ihtiyaç belirleme ve ARGE çalışmaları –ve yüksek maliyetleri- müşterilere özel çözümler ve farklı versiyonlarının ardından bu güçlü Finans ve Nakit Akışı Yazılımını kiralık olarak sunmaktayız.

İster tek kişilik ister onlarca noktaya dağılmış yüzlerce personele sahip bir şirket olun yoneteam e-haftanın yıllardır aradığınız yazılım olduğu konusunda şüphemiz yok (en azından bütün müşterilerimiz böyle söylüyor). Dilerseniz kiralık olarak kullanabilir, dilerseniz desatın alıp kendi ihtiyacınıza göre şekillenmesini sağlayabilirsiniz. Hemen başlama ve demo talebi için bize ulaşın.

"Yükleme derdi olmadan, kolaylıkla kullanabileceğiniz bir finans programı !"
Hemen Başlamak İçin Bize Ulaşın!